Apie mus

  Jau beveik penkioliką metų gyvuojanti fotoPRO komanda siekia suteikti geriausias paslaugas savo klientams. Per šiuos metus pagaminome daugiau nei 8 000 000 nuotraukų, virš 3 000 darbų ekspozicijoms, daugiau nei 20 000 įrėmintų darbų ir atlikome virš 300 000 užsakymų. Visą šį laiką džiaugėmės klientų pasitikėjimu ir nusipelnėme aukščiausių įvertinimų rinkoje.

Tikime, kad atsidavimas darbui, nuoširdus noras išsiaiškinti kliento poreikius ir nuolat tobulinamos kompetencijos yra kelias į sėkmę. Taip pat visada žinojome, kad svarbu ne tik suteikti foto spaudos paslaugas, bet ir puoselėti fotografijos kultūrą, todėl nuolat prisidedame prie įvairių renginių ir jaunųjų menininkų iniciatyvų palaikymo. 

Savo veikloje vadovaujamės šiomis vertybėmis.

Profesionalumas

Visą dėmesį skiriame tam, kad mūsų produkcija būtų kokybiška, atitiktų aukščiausius standartus ir ilgai tarnautų. Žinome, kad profesionalumas svarbus ne tik mums, bet ir mūsų klientams, todėl stengiamės visoje darbo eigoje nepraleisti net menkiausių smulkmenų bei naudoti tik laiko patvirtintas medžiagas.

 

Paprastumas

 Siekiant, kad klientui viskas būtų aišku ir neužimtų daug laiko, daug dėmesio skiriame tinklalapio estetikos švaros palaikymui, užsakymų sistemos išgryninimui. Norime sudėtingus dalykus pateikti suprantamai ir aiškiai tam, kad tai taptų artima kuo didesniam kiekiui žmonių. 

 

Rankų darbas

 Nors kasdien vis daugiau susiduriame su skaitmenizuotomis paslaugomis, tačiau tikime, kad tik specialistų rankų darbas gali fotografijoms įkvėpti gyvybės ir suteikti autentiškumo. Siekdami 100% profesionalumo sujungiame tradicijas ir inovacijas – ilgametę patirtį turintys mūsų specialistai prisiliečia prie kiekvieno kadro, o darbą atlieka geriausiomis priemonėmis.

 

Santykiai

 Mūsų klientai nėra tiesiog pirkėjai užsisakantys paslaugas. Jie mūsų draugai ir partneriai su kuriais kartu siekiame geriausio galutinio rezultato. Todėl nuolat kalbamės, atsižvelgiame į jų lūkesčius, konsultuojame ir padedame priimti geriausius sprendimus.

Fotografija mums daugiau nei atspausdintas vaizdas, tai prisiminimas, kuriame telpa gražiausi jausmai ir patirtys. Nuotraukos gali sustiprinti santykius, papuošti namus ar tapti priemone leidžiančia išreikšti savo kūrybiškumą, tad neleiskime joms dūlėti skaitmeninėse platformose, ištraukime jas į dienos šviesą ir džiaukimės jomis kartu.